فروشگاه اینترنتی بانک کتاب ایرانیان

0

www-bankketab-com

به نام آن که قلم و نگارش را آموخت…

بانک کتاب ایرانیان با مدیریت آقای محمد صادقی با هدف ایجاد یک سیستم منسجم و تخصصی فروش آنلاین و تلفنی کتاب در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد.
موسسه بانک کتاب ایرانیان به عنوان نماینده ای از ناشرین برتر و نمونه, ارائه دهنده خدمات ارسال کتاب در سطح تهران و شهرستانها می باشد. این موسسه حوزه های مختلف کتاب را از جمله کتب درسی, کمک آموزشی, کنکوری, دانشگاهی, روانشناسی موفقیت, رمان, تاریخی و موارد دیگر را پوشش داده است که در حال حاضر بیش از ۳۰هزار عنوان کتاب از ناشرین معتبر در این سایت عرضه شده است.
از جمله فعالیت های این مجموعه می توان به مشاوره امور چاپ کتاب، فعالیت علمی پژوهشی ,برگزاری سمینارها و کلاسهای مشاوره تحصیلی و توزیع کتاب در سراسر کشور اشاره کرد.
یکی از گامهای بزرگ این مجموعه اهدای تخفیفات و شرایط ویژه به تمام مسئولان مدارس و آموزشگاهها و کلیه کسانی که به نوعی در این خدمت رسانی سهمی دارند , می باشد. به این امید که بدین وسیله پاداشی باشد هر چند ناچیز به کسانی که در این راه همراه ما هستند.

بانک کتاب ایرانیان با تیمی مجرب از پرسنل کارآمد با هدف تامین آسان و سریع کتاب های مورد نظر کاربران عزیز در خدمت هم وطنان است.
بانک کتاب ایرانیان

ویژگیهای متمایز بانک کتاب ایرانیان:
۱_ارسال کتاب در تهران توسط پیک کمتر از۶ ساعت انجام می شود.
۲_در شهرستانها کتاب کمتر از ۴۸ ساعت به دست مشتری می رسد.
۳_ارائه خدمات مشاوره تحصیلی رایگان با دبیران و مشاوران برجسته کنکور.
۴_دسترسی آسان به کتابها و محصولات فرهنگی در حجم وسیع از ناشرین متنوع در یکجا.

bankketab.com

۲۵+

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here